Superonline Modem WiFi Şifresi Değiştirme

Kablosuz Ağ Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? Superonline WiFi Şifre Değişimi ve 192.168.1.1 Superonline  Modem Arayüz Girişi.  Kablosuz ağ olarak bilinen WiFi şifre değişim işlemi tüm kullanıcılar tarafından rahatlıkla yapılacak şekilde adım adım yapılabilmektedir. Her şifre değiştirme işleminde gerekli olarak kullanılan IP 192.168.1.1 adresi sayfa erişimi için önemli olmaktadır.

IP adresi modemin bulunduğu kutu içerisinde kullanma kılavuzu olarak verilen kitapçıkta yazmaktadır. Eğer kipatcığınız yok ise bilgisayarınızdan başlat + çalıştır ile arama çubuğuna ‘ cmd ‘ yazarak da IP erişimi sağlamanız mümkün. Genel olarak tüm Superonline şifre değiştirme işlemi için aynı IP kullanılmaktadır.

modem arayüz
İnternet tarayıcı kısmına http://192.168.1.1 ( IP adresi ) yazarak gelen sayfa üzerinden değişim aşamalarını tamamlayabilirsiniz. Her şifre değişimi için aynı aşamalar tekrarlanmaktadır.

Madem arayüzü karşınıza gelince kullanıcı adı ve şifre isteyecektir.

 • Kullanıcı adı: admin
 • Şifre: superonline
 • Giriş bilgilerimizi yazdıktan sonra Giriş butonuna basarak modem arayüzüne erişimimiz olacaktır. Bu alanda gelen seçenekler;
 • Kablosuz ağ adı
 • Şifre ayarları
 • Güvenlik modu
 • Kablosuz şifresi

Modem arayüzünde Durum>Aygıt>Kablosuz Ağ Ayarları sekmesine gelin ve Kablosuz ağdı değiştirebilirsiniz ( İsteğe bağlır ) Kablosuz şifre kısmını istediğiniz gibi değiştirin.

Huawei modem wifi sifre degistirme

Tüm işlemleri yaptıktan sonra Uygula butonuna basarak modemin WiFi şifresini değiştirmiş oluyoruz.

Not: Artık WiFi şifre değiştirme işlemi gerçekleşti bunun için tüm cihazlarımızı bilgisayar ya da mobil  yeni kullanıcı adı ve şifre ile girişi yapılması gerekiyor.

Superonline Wifi Şifre Değiştirme Videolu Anlatım

 • Yazar ByySeko

  Anonim
  Tüm modemlerin yazılım geliştirme programlama dalında uzmanlık yapmaktayım. Bu bloğumuzda modem şifre değiştirme alanında internet kullanıcılarına yardım vermekteyiz.

  ilginizi çekebilir!!!!

  Modem Şifremi Unuttum Nasıl Bulurum?

  Modem Şifremi Unuttum

  Modem şifremi unuttum nasıl bulabilirim?, modem şifresini nasıl öğrenirim? Modem şifremi ve wifi şifremi unuttum …

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir